Geodeta – Inżynier budowy, Zabrze

Polska Zabrze
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej, specjalizującej się w robotach ziemnych, realizującej wielkopowierzchniowe inwestycje,  prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Geodeta – Inżynier budowy

 Lokalizacja inwestycji: Zabrze

Najważniejsze zadania:

  • Obsługa geodezyjna budowy (tyczenie, inwentaryzacje)
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót – wsparcie w nadzorowaniu prac budowlanych
  • Sporządzanie obmiarów prac
  • Sporządzanie zamówień materiałowych
  • Zarządzanie sprzętem budowlanym

Oczekiwania:

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu geodezji
  • Znajomość środowiska budowy, poparta doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Mile widziana umiejętność tworzenia modeli przestrzennych pod kątem maszyn budowlanych (spycharki, równiarki) lub wysoka motywacja do nauki

Oferujemy:

  • Pracę na budowach na terenie województwa śląskiego (obecnie dłuższy czas w Zabrzu)
  • Pracę przy realizacji dużych projektów
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych
  • Możliwość awansu
  • Okres szkoleniowo – wdrożeniowy
  • Pracę w przyjaznym środowisku w nowoczesnej organizacji
  • Codzienny, dwudaniowy posiłek
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę lub w innej dogodnej formie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)