Geodeta

Szwecja
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Zadania

  • Prace geodezyjne na projektach budowlanych różnego typu
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Dokonywanie pomiarów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku na projektach budowlanych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego (bardzo mile widziane)
  • Zamiłowanie do wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjność, chęć do pracy za granicą
  • *Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Pracę w zgranym, polskim zespole • Bardzo dobrą atmosferę pracy • Szwedzką umowa o pracę • Dogodny system pracy –możliwość indywidualnych ustaleń • Kursy, szkolenia • Okres szkoleniowo – wdrożeniowy • Zakwaterowanie, samochód, laptop, telefon • Podpisanie umowy przedwstępnej