Elektryk

Polska Poznań
 jowita.drabko@talentplace.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca z 13-stą wypłatą
13 wypłata
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą

Zadania

  • Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektryka.
  • Jako Elektryk będziesz odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości i poprawności pracy urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Konserwacja, przegląd i eksploatacja instalacji rozdzielczej i dystrybucji energii elektrycznej (transformatory, rozdzielnie, rozdzielnice, linie kablowe, układy zasilająco – sterujące, silniki elektryczne, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Konserwacja, przegląd i eksploatacja instalacji hydrauliczno – pompowych PPOŻ, systemów zasilania rezerwowego
  • Konserwacja, przegląd i eksploatacja instalacji sterująco – zasilającej pieców odprężających, przenośników linii kontrolnych i stłuczki
  • Eksploatacja, regulacja i naprawy bieżące urządzeń pakujących (paletyzatory, piece foliujące, urządzenia transportu wewnątrzzakładowego gotowych ładunków paletowych)
  • Prowadzenie dokumentacji procesu, według ustalonych procedur

Wymagania

  • Oczekiwania
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryk, elektronik, automatyk, elektromechanik, mechatronik, pokrewne
  • Uprawnienia SEP G1 min 1kV – eksploatacja
  • Praktyka w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
  • ·Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • ·Gotowość do pracy w ruchu ciągłym – IV Brygady

Dodatkowe informacje o pracy

Klient oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe i stabilne zatrudnienie; dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13 pensji; dofinansowanie do dojazdów dla pracowników mieszkających powyżej 25 km od zakładu pracy; pełen pakiet socjalny - Zakładowy Fundusz Świadczeń socjalnych – wczasy pod ruszą, dofinansowania do kolonii/obozów dla dzieci, paczki na święta; prywatną opiekę medyczną w Medicover, szkolenia karta Multisport, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,