Elektryk/Elektromonter/Mechatronik, Pomocnik (z doświadczeniem). Niemcy, niemiecka umowa

Niemcy    Proponowana stawka: od 17 euro/h i w górę (w zależności od klienta) + diety.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma MT Industrietechnik GmbH & Co.KG zajmująca się (od 1978 roku) różnego rodzaju instalacjami elektrycznymi oraz pracami montażowymi, dla zwiększenia swojego zespołu, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Elektryk/Elektromonter/Mechatronik, Pomocnik (z doświadczeniem).

Miejsce pracy: Niemcy (południe Niemiec).

Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę bez pośredników.

Stawka: od 17 euro/h i w górę (w zależności od klienta) + diety.

Inwestycja: obiekty przemysłowe.

Zadania:

  • Montaż, podłączenie i serwis urządzeń,
  • Układanie kabli, tras kablowych,
  • Okablowanie rozdzielnic/skrzynek elektrycznych,
  • Montaż/demontaż liczników oraz innych urządzeń pomiarowych.

Wymagania:

  • Komunikatywny j. niemiecki do zrozumienia poleceń w pracy,
  • Prawo jazdy kat. B + samochód,
  • Doświadczenie w branży elektrycznej i elektromechanicznej,
  • Odpowiednie wykształcenie w kierunku elektrycznym.

  • Współpracę w stabilnej firmie opartą na niemieckiej umowie o pracę,
  • Diety – 36 euro dziennie,
  • Pomóc z zakwaterowaniem, ale opłata jest po stronie pracownika,
  • Bank godzin, gdzie trafiają nadgodziny,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,
  • Płatny urlop za 25 dni (w pierwszym roku, od drugiego roku – opłata za 30 dni),
  • Premie urlopowe i świąteczne,
  • Nowoczesną odzież roboczą i narzędzia.

Dodatkowa ważna informacja:

 Zwrot kosztów za paliwo – 0,25 €/km (od granicy do miejsca pracy). Możesz zajrzeć do nas na stronę i zapoznać się z naszą firmą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

533 026 236/502 267 530. Nie odbieram?

Napisz SMS o treści „Elektryk MT” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie