Elektryk – Elektromonter – Holandia

Holandia - Kraków (siedziba firmy) - Rotterdam (miejsce pracy)    do uzgodnienia
728 352 297

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Firma jest rzetelnym pracodawcą o stabilnej pozycji na rynku. Zapewnia długoterminowe i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

 Elektryk – Elektromonter

Zadania: montaż instalacji elektrycznej m.in. trasy kablowe, montaż gniazdek, oświetlenia oraz wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagamy:

  • Doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP

 Zapewniamy:

  • Umowę o pracę na polskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe)
  • Wypłacane holenderskie dodatki za pracę w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, max 2 osobowych, opłacane przez pracodawcę
  • Dowóz do pracy samochodami służbowymi
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia – standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • Płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego – praca w polskich brygadach
  • 500 euro dodatku za znajomość angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku „ZGŁOŚ SIĘ” lub bezpośredni kontakt z Kierownikiem Projektu Tel. 728 352 297(Mariusz).