Elektryk/Elektromonter (branża fotowoltaiczna).

Polska    Stawka: wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę telefoniczną. Stawka zaczyna się od 26 zł na rękę/godz. i w górę.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Polska firma z siedziba w Tomaszów Mazowiecki zajmująca się instalacjami elektrycznymi (branża OZE, fotowoltaika) poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Elektryk/Elektromonter (branża fotowoltaiczna).

Miejsce pracy: Śląsk (ok Częstochowy), Podlasie (ok Białegostoku).

Stawka: wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę telefoniczną. Stawka zaczyna się od 26 zł na rękę/godz. i w górę.

Inwestycja: montaż i podłączanie farm fotowoltaicznych.

Zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznej przy fotowoltaice, tras kablowych,
  • Podłączanie i konfigurowanie inwerterów, skrzynek energetycznych,
  • Montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC,
  • Prace serwisowe, wykrywanie usterek.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy elektryce (fotowoltaika),
  • Samodzielność i odpowiedzialność na miejscu budowy,
  • Niekaralność.

Mile widziane:

  • Posiadania akt uprawnień SEP,
  • Aktualne czynne prawo jazdy,
  • Umiejętność czytania planów technicznych.

Gwarantujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie (przeważnie po 2-4 osoby w zależności od dostępności),
  • Odzież roboczą,
  • Stabilne wynagrodzenie,
  • Rozpoczęcie pracy od 7 rano,
  • Praca od poniedziałku do piątku (dla chętnych może być i sobota),
  • Darmowe dodatkowe szkolenia.

Baza firmy: Tomaszów Mazowiecki.

Dodatkowa ważna informacja:
jednorazowo na podpisanie umowy trzeba by było przyjechać do firmy (Tomaszów Mazowiecki).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

(WhatsApp/Viber) /502 267 530. Nie odbieram?

Napisz SMS o treści „OZE Tomaszów” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół