Elektryk – Elektromonter

Niemcy
728 352 297

Przedsiębiorstwo z branży elektrycznej, realizujące duże projekty w obiektach: użyteczności publicznej, przemysłowych czy też stoczniowych.
Prowadzimy budowy w Polsce i za granicą.
Zapewniamy stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją kandydaturę.

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,
  • min 2 letnie doświadczenie zawodowego,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,

Zakres Obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,
  • wykonywanie prac przyłączeniowych.

Zapewniamy

  • wysokie dodatki za znajomość niemieckiego lub angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,
  • możliwość uzyskania szkoleń językowych opłaconych przez pracodawcę,
  • umowę o pracę na polskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),
  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, max 2 osobowych, opłacane przez pracodawcę,
  • dowóz do pracy samochodami służbowymi,
  • wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,
  • pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy Kindergeld i odzyskaniu podatku,
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników,
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesny sprzęt i narzędzia – standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z Kierownikiem 728-352-297 lub o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku zgłoś się (w prawym górnym rogu).