Elektromonter, województwo świętokrzyskie

Polska Zagnańsk
537504404
 dp@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
współpraca na budowie
stała praca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Polska firma inżynierska, od dwudziestu lat nieprzerwanie świadcząca szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, doradztwem technicznym oraz realizacją indywidualnych zleceń w branży elektrycznej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, poszukuje Kandydata do pracy na stanowisku:

ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownictwem firmy

Zadania:

  • Prace w zakresie obsługi urządzeń i instalacji elektrycznych, bieżąca konserwacja instalacji – przeglądy, naprawy, montaże,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie prac montażowych elektroenergetycznych,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie bez pośredników,
  • Dojazd do miejsca pracy służbowymi samochodami z siedziby firmy,
  • Odzież roboczą i narzędzia do pracy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych – min. 3 latam
  • Znajomość funkcjonalności i struktury pracy instalacji i urządzeń,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Uprawnienia SEP.