Elektromonter – kolejowe sieci trakcyjne

Polska
536 549 290
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Jedna z największych firm budowlanych powstała w latach sześćdziesiątych działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym, prężnie działająca na rynku polskim i zagranicznym poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

 Miejsce pracy: Polska – zrobimy wiele, żebyś pracował blisko domu !

 Twój zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji wsporczych i demontaż elementów sieci trakcyjnej,
  • montaż osprzętu i sekcji sieci trakcyjnej,
  • regulacja sieci trakcyjnej i montaż sekcji uszynienia grupowego.

 Czego od Ciebie odczekujemy:

  • doświadczenia w pracy przy kolejowej sieci trakcyjnej,
  • uprawnień SEP E,
  • zdolności do wykonywania pracy na wysokości pow. 3 metrów
  • prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do pracy w delegacji – ale zrobimy wiele, żebyś pracował blisko domu!

Co możemy Ci zaproponować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie + ciepły posiłek w ciągu dnia,
  • odzież robocza,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie grupowe, Multisport i pakiet medyczny Medicover

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 549 290 bądź przesłanie CV na adres km@pracownicybudowlani.pl. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o SMS z treścią „ELEKTROMONTER – KOLEJE” – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.