Elektromonter/elektryk

1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki
zgrany zespół

Firma działająca w branży infrastruktury i usług sieciowych, a także przy sieciach energetycznych i telekomunikacyjnych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: obecnie na terenie trzech województw (podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie)

Zadania:

  • Prace elektroinstalacyjne przy budowie, przebudowie, remontach i eksploatacji linii kablowych i napowietrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne – technikum/zawodowe (mile widziane)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • Gotowość do pracy w delegacjach
  • Doświadczenie w pracy jako elektromonter lub elektryk

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie (premia miesięczna 10%, premia ustawowa, dodatek delegacyjny)
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (bony żywnościowe, karta multi-sport)
  • Zakwaterowanie opłacane przez firmę
  • Możliwość wypłaty zaliczek
  • Ekstra płatne nadgodziny

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub napisz sms. Nr tel. 530 685 868 (Kasia).

Gdy nie będę w stanie odebrać napisz sms o treści Elektromonter – oddzwonię!

KRAZ 13 471