Elektromonter/Elektryk lub pomocnik – Bez delegacji – Od zaraz

Polska Warszawa (Włochy)
530685868
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
umowa o pracę
kontrakt
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
oferta pracy ze stawką powyżej 25 zł na godzinę
stawka>25zł
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma istniejąca na rynku od 26 lat, świadcząca usługi o profilu elektroenergetycznym i teletechnicznym, w związku z nieustannym rozwojem firmy oraz realizacją nowych inwestycji poszukuje osób na stanowisku:

Elektromonter – Elektryk – Pomocnik

Miejsce pracy: Warszawa (Włochy)

Wymagania:

– Uprawnienia SEP (bądź chęć ich wyrobienia)

– Doświadczenie w pracach elektroinstalacyjnych

Zadania:

– Wykonanie i montaż instalacji elektrycznych przy budowie serwerowni

Gwarantujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie

– Pracę od poniedziałku do piątku po 10 lub 8 godzin (do uzgodnienia)

– Pracę stałą na terenie Warszawy, bez delegacji

– Możliwość rozwoju zawodowego

– Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież

– Pracę w zgranych brygadach

Zadzwoń i umów się na spotkanie z kierownikiem, tel. 530 685 868 (Kasia)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Elektromonter” – oddzwonię!

KRAZ 13 471