Elektromonter/Automatyk – delegacje – od zaraz

praca przy torach kolejowych
Polska delegacje    od 22 zł netto/h do ustalenia i negocjacji
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Warszawska firma z długoletnią tradycją, działająca w branży teletechnicznej i elektrycznej, prowadząca prace przy inwestycjach drogowych oraz kolejowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektromonter / Elektromonter Automatyk

Miejsce pracy: obecnie odcinek trasy  Mława – Olsztyn, Opole – Kędzierzyn – Koźle, ale także Czyżew – Białystok Warszawa – Radom.

Opis stanowiska:

  • budowa ziemnych linii kablowych, montaż oświetlenia ulicznego, szaf rozdzielczych, montaż rozdzielnic, praca na kolei przy urządzeniach srk.
  • dla Automatyka – obsługa semaforów, urządzeń przytorowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku,
  • SEP mile widziane.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 2 lata (1 miesiąc okres próbny – umowa zlecenia),
  • praca po 10 godzin dziennie,
  • opłacone zakwaterowanie,
  • stawka od 22zł netto/h  + 30,00 zł netto diety za każdy dzień delegacji.
  • odzież roboczą,
  • wypłacane postojowe w okresie zimowym

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny z Aloną 518-200-962

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „elektromonter lub automatyk” – oddzwonię!

Cv na alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl