Elektromonter

Niemcy   
728 352 297
 eksport@elektrimont.pl
Pokaż znajomym

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca

Ponad 30 lat doświadczenia, przeszło 500 zrealizowanych inwestycji, silna pozycja na rynku krajowym i zagranicznym, 200 pracowników. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm w branży elektrycznej w Polsce. Naszą specjalizacją jest projektowanie, dostawa i montaż wszelkiego typu instalacji elektrycznych i nisko prądowych.

Z racji kontraktów, które będą realizowane na terenie Niemiec do naszego zespołu szukamy
ELEKTROMONTERÓW

Oferta pracy skierowana jest do pracowników z doświadczeniem, jak
również osób młodych, które mogą właśnie u nas to doświadczenie zdobyć.
DLA OSÓB ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPECJALNY DODATEK!

 

Oferujemy:

  • pracę w polskim zespole,
  • opiekę koordynatora,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2 – osobowych,
  • umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony),
  • terminowe wypłaty w Euro,
  • wysokiej klasy narzędzia i ubrania robocze,
  • transport,
  • pomoc w rozliczeniu Kindergeld.

 

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie poniższej zgody na formularzu CV:

„Udzielam zgody ElektriMont sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji”
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Udzielam zgody ElektriMont sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji oraz dla celów przyszłych rekrutacji”.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest ElektriMont sp. z o.o.
(ul. Rękawka 30, 30-535 Kraków). Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnie udzielonej zgody. Odmowa jej udzielenia uniemożliwi jednak udział w rekrutacji. Informujemy, że masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane zostaną usunięte po zakończeniu rekrutacji, chyba, że udzieliłeś zgody na ich przetwarzanie na potrzeby kolejnych rekrutacji.
Twoje dane mogą być przekazywane agencjom rekrutacyjnym i innym podmiotom współpracującym przy procesie rekrutacji. Nie przekazujemy twoich danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.”