Elektromonter/Brygadzista – koleje – praca w delegacji – cała Polska

Polska cała Polska    Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromonter oraz Brygadzista

Miejsce pracy: cała Polska – praca w delegacji.

Stawka: uzależniona od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

  • Brygadzista – organizacja pracy brygad i zarządzanie zespołem,
  • Budowa i modernizacja Elektrycznych Ogrzewań Rozjazdów i oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych,
  • Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych,
  • Bezwzględnie przestrzegasz zasad BHP.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Brygadzista/elektromonter,
  • Elektromonter – min. 2 lata doświadczenia na budowie,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  • Brygadzista – Uprawnień SEP E – mile widziane, preferowane wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewne,
  • Gotowości do pracy w delegacji.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
  • Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport Plus,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,
  • Szkolenia i kursy,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
  • System premiowy (+każda nadgodzina płatna),
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny,
  • Premie za polecenie nowych pracowników,
  • System MyBenefit.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 537 504 404 bądź przesłanie CV drogą elektroniczną. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „koleje” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
posiłek dla pracowników
posiłek
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie