Elektromechanik elektryk lub technik utrzymania ruchu mszczonów

Polska Mszczonów    do ustalenia na spotkaniu z kierownikiem według doświadczenia
518-200-962
 Alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania

  • Twoja praca polega na:
  •  wykonywaniu przeglądów maszyn i urządzeń,
  •  przezbrajaniu linii produkcyjnych,
  •  bieżącej konserwacji parku maszynowego, usuwaniu awarii,
  •  wymianie uszkodzonych części na nowe,
  •  zachowaniu porządku na warsztacie.

Wymagania

  • Dla nas ważne, żeby:
  •  miał doświadczenie jako elektromechanik lub elektryk utrzymania ruchu,
  •  miał wykształcenie elektryczne lub mechaniczne,
  •  a dodatkowym atutem może być: uprawnienia E gr. 1,2,3, kwalifikacje UDT (do konserwacji suwnic, wciągarek).

Dodatkowe informacje o pracy

Pracując z nami, dostajesz:  umowę o pracę,  praca dwuzmianowa,  możliwość rozwoju zawodowego,  praca po 8 h dziennie + soboty + nadgodziny,  pracę w firmie gwarantującej wysokie standardy bezpieczeństwa,  niezbędne narzędzia i odzież. Taka oferta może się nie powtórzyć! 518 200 962 lub pisz sms „elektromechanik” lub CV na Alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl Możesz poinformować kolegów, że jest praca. Zatrudnimy kilka osób! Nr wpisu do rejestru 13 471