Dekarz, dachy płaskie – umowa o pracę/B2B

Dekarz
Polska baza Pabianice, praca po całym terenie Polski    od 30 ał na rękę/h
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma działająca na rynku od 30 lat, zajmująca się budową dachów płaskich i obudowach hal stalowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Wyjazdy po całej Polsce, baza wyjazdowa w Pabianicach

Zadania:

  • Montaż dachów płaskich,
  • Praca z membraną EPDM,
  • Praca na obiektach przemysłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako dekarz minimum 3 letnie,
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Uprawnienia na zwyżki,
  • Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe (tzw. Manitou),
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Zdolność do pracy powyżej 3m,
  • Samodzielność wykonywanych prac.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Wolne weekendy,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport na budowę,
  • Stawkę godzinową od 30 zł netto/h,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DACHY” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
umowa o pracę
kontrakt
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
oferta pracy ze stawką powyżej 25 zł na godzinę
stawka>25zł
umowa
wolny weekend