Dekarz dachów płaskich – Norwegia – Norweska umowa

Norwegia Norwegia, miasto Alta (północ kraju)    220-230 NOK
530685868
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
rotacje w ofercie pracy
rotacja 3/1
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
oferta pracy ze stawką powyżej 25 zł na godzinę
stawka>25zł
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Miejsce pracy: Miasto Alta (północna Norwegia)

Wynagrodzenie: 220-230 koron norweskich/godz. (ok. 23 euro/godz.)

Zadania:

  • Prace dekarskie na dachach wielkometrażowych (głównie wykonywanie izolacji przy użyciu folii PVC)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako dekarz
  • Doświadczenia w pracy z użyciem folii PVC (protan, ektafol)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Aktualnego paszportu lub chęci wyrobienia
  • Prawa jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • Pracę stałą, bez delegacji, na miejscu
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Samochody służbowe do dyspozycji
  • Narzędzia oraz odzież
  • Darmowe przeloty do Polski i z powrotem

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń i umów się na rozmowę z kierownikiem, tel. 530685868 (Kasia)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Dekarz” – oddzwonię!

KRAZ: 13 471