Dekarz/Blacharz – Niemcy – Burghausen

Niemcy Burghausen
798056274
 ko@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Niemiecka firma istniejąca od ponad 15 lat, zajmująca się pełnym zakresem prac blacharskich, konstrukcjami oraz kryciem dachów poszukuje pracowników na stanowisko:

Dekarz/Blacharz

Miejsce pracy: Niemcy – Burghausen i okolice

Zadania:

  • Praca na dachach płaskich, montaż i demontaż,
  • Uszczelnianie dachów płaskich, balkonów i tarasów,
  • Wykonywanie obróbek blacharskich,
  • Konserwacja i kontrola pokryć dachowych,
  • Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako dekarz i blacharz,
  • Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie,
  • Czytanie planów i rysunków technicznych,
  • Prawo jazdy kategorii B, mile widziane B+E,
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole,
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Bezterminowe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Samochód firmowy oraz narzędzia na budowie zapewnione przez pracodawcę,
  • Pracę od poniedziałku do czwartku (38,5 godzinny tydzień pracy),
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BLACHARZ” – na pewno oddzwonię!