Dekarz – Blacharz – bez delegacji – Wrocław

Polska - Wrocław
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Przedsiębiorstwo aktualnie jest jednym z największych wykonawców pokryć dachowych w kraju.

Zapewniają długoterminowe i stabilne zatrudnienie.

Firma oferująca usługi dekarskie na rzecz Generalnych Wykonawców, działająca na rynku polskim od 2005 roku, obecnie poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska:

Dekarz – Blacharz

 Rodzaj inwestycji: krycie dachów na budynkach przemysłowych, komercyjnych i użyteczności publicznej.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z pełnym ubezpieczeniem
  • Stawka godzinowa do negocjacji
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Narzędzia oraz odzież
  • Praca całoroczna bez delegacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach

 Główne zadania:

  • Wykonywanie pokryć dachowych na dachach płaskich papą termozgrzewalną

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego ww. technologiach
  •  Stabilności jako pracownik i chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”  lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “DEKARZ” – Oddzwonię!