Cieśla/Zbrojarz

Niemcy Monachium, Hannover, Garmisch-Partenkirchen    Od 10,00 euro netto/h
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Budowa obiektów handlowo-mieszkaniowych na systemach szalunkowych PERI, DOKA oraz na szalunkach tradycyjnych
  • Montaż i demontaż szalunków
  • Umiejętność wiązania cęgami

Wymagania

  • Znajomość systemów szalunków lub umiejętność wiązania cęgami
  • Chęci do pracy

Dodatkowe informacje o pracy

Wynagrodzenie na początek Cieśla/Zbrojarz – od 10,00 euro netto/h

Informacje o firmie "Pracownicy Budowlani"

Firma jest rzetelnym pracodawcą i firmą o stabilnej pozycji na rynku. Pracujemy na terenie Polski, Niemiec i Szwecji. Zatrudniamy około 350 pracowników i aktualnie do naszych brygad poszukujemy na stanowisko Cieśli i Zbrojarza.