Cieśla, Zbrojarz, Pomocnik – Wrocław

Polska Wrocław
537504404
 dp@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy

Renomowana polska firma budowlana z tradycją działająca na terenie woj. dolnośląskiego  poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

CIEŚLA SZALUNKOWY, ZBROJARZ , POMOCNIK

Miejsca pracy:  Wrocław

Obowiązki:  Prace szalunkowe i zbrojeniowe na inwestycji budowy bloku.

Stawka: 20-30zł w zależności od umiejętności i doświadczenia

Średnia miesięczna pensja w granicach 4-7tyś zł na rękę

Co My Ci damy?

– Stałe i bezpieczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie,

– Bezpośrednią współpracę z pewną i uczciwą firmą budowlaną bez pośredników,

Stawkę 20-35zł na rękę/h (w zależności od umiejętności i doświadczenia),

– Pracę od poniedziałku do piątku od 7 do 17,

– Zakwaterowanie blisko miejsca prac dla osób spoza Wrocławia i codzienny dojazd na budowę,

– Odzież roboczą i narzędzia do pracy,

– Możliwość zdalnej rekrutacji.

Czego oczekujemy od Ciebie?

– Doświadczenia w pracy na posobnym stanowisku,

– Znajomości specyfiki i zasad pracy na budowie,

– Chęci i gotowości do pracy!