Cieśla/Zbrojarz-Nowy Sącz/Szczyrk

798056274
 ko@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
rotacje w ofercie pracy
rotacja 3/1
współpraca na budowie
stała praca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki
zgrany zespół

Polska firma budowlana istniejąca od 2021 roku, zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla/ Zbrojarz

Miejsce pracy: Szczyrk (woj. śląskie) i Nowy Sącz (woj. małopolskie) – delegacje.

Zadania:

  • Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, siatki zbrojeniowe,
  • Praca przy szalunkach, rozbiórka konstrukcji drewnianych, przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,
  • Praca na obiektach kubaturowych – hale, stadiony i hotele.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako cieśla/zbrojarz minimum roczne,
  • Czytanie rysunku technicznego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziane doświadczenie jako osoba prowadząca na budowie,
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy,
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz,
  • Pracę od poniedziałku do soboty,
  • Stawkę od 20 do 27 zł na rękę,
  • Rotację pracy 3/1 lub 2/1,
  • Zakwaterowanie, narzędzia i odzież zapewnione przez pracodawcę,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZBROJARZ” – na pewno oddzwonię!