Cieśla, Zbrojarz, Betoniarz z niemieckim, prace żelbetowe przy budowie mostów od 1 kwietnia

Cieśla, Zbrojarz, Betoniarz
Niemcy Regensburg i okolice do 50 km
 ko@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma istniejąca od 1949 roku, zajmująca się budownictwem inżynieryjnym, budową rurociągów i wodociągów oraz budową mostów poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy –Regensburg i okolice do 50 km

Zadania:

  • Budowa mostów, renowacja mostów, budowa kanałów (kanał betonowy),
  • Budowa szalunków, ustawienie szalunków (szalunki NOE),
  • Zbrojenie elementów, prace żelbetowe,
  • Roboty ziemne i drogowe w trakcie budowy obiektu,
  • Prace uszczelniające na powierzchniach betonowych,
  • Pomoc przy pracach rozbiórkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako betoniarz, zbrojarz lub podobne,
  • Doświadczenie przy budowie mostów (stawianie konstrukcji betonowych).
  • Doświadczenie przy renowacji mostów mile widziane,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem szalunkowym NOE,
  • Prawo jazdy B,
  • Znajomość niemieckiego na komunikatywnym poziomie,
  • Samodzielność i odpowiedzialność na miejscu budowy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Zaczęcie pracy od 1 kwietnia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, średnio 175-200 godzin miesięcznie,
  • Rotację ustalaną z kierownikiem i 30 dni urlopu,
  • Zjazd co 2 tygodnie – dostajesz dodatek 160 euro, zjazd co 4 tygodnie – dostajesz 2 dni dodatkowego urlopu,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport na budowie,
  • Zapewnione zakwaterowanie (120 euro miesięcznie),
  • Stawkę początkową 18 euro brutto/h,
  • Zwrot kosztów podróży do Niemiec,
  • Liczne bonusy, dodatki i premie,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŻELBETY” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych