Cieśla szalunkowy – Zbrojarz – Holandia lub Niemcy

Holandia Niemcy    w treści ogłoszenia
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki
zgrany zespół

Firma specjalizuje się w budownictwie konstrukcyjnym. Od kilkunastu lat działała z powodzeniem na rynku niemieckim i holenderskim, aktualnie do swojego zespołu poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Cieśla Szalunkowy – Zbrojarz

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku Cieśli lub Zbrojarza
  • Masz praktykę na szalunkach systemowych (PERI, DOKA)
  • Umiejętnie wiążesz cęgami i układasz zbrojenia

Zadania:

  • Montaż i demontaż szalunków
  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe
  • Wykonywanie zbrojeń

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od miejsca wykonywanej pracy i doświadczenia

         Niemcy: stawka startowa od 11,50 euro na rękę

         Holandia: stawka startowa od 12,00 euro na rękę

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażone z dostępem do Internetu
  • Organizację przejazdów na terenie Niemiec lub Holandii
  • Narzędzia oraz odzież ochronną
  • Możliwość pobrania zaliczki
  • NIE WYMAGAMY znajomości języka obcego
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju (Kindergeld, odzyskanie podatku itp.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”.