Cieśla szalunkowy – Niemcy

Niemcy Hamburg, Haidelberg    do uzgodnienia
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Przedsiębiorstwo z branży budowlanej, realizujące duże projekty budowlane, aktualnie z nowymi możliwościami ponownie otwiera rekrutację na poniższe stanowiska.
Zapewniają stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Niemcy
Inwestycje: obiekty użyteczności publicznej, obiekty mieszkaniowe, przemysłowe

Zadania:

  • Wykonywanie szalunków systemowych i tradycyjnych – montaż/demontaż
  • Układanie zbrojeń, umiejętność wiązania cęgami

Nasze wymagania:

  • Praktyka zawodowa na stanowisku Cieśli
  • Znajomość szalunków systemowych PERI, DOKA

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • Ciągłość kontraktów
  • Wynagrodzenie płatne w Euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Opłacone zakwaterowanie o wysokim standardzie
  • Przejazdy na miejscu
  • Opłacony pierwszy przejazd na kontrakt
  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież
  • Niemiecka kasa urlopowa – ULAK, Kindergeld
  • Opłacone składki na FEP (Fundusz Emerytur Pomostowych
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności urzędowych poza granicami kraju

Dodatkowe punkty finansowe za:

  • Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty i znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub
wyślij SMS o treści „Hamburg” lub „Haidelberg” – Oddzwonię!