Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pracownik ogólnobudowlany

Polska Rzeszów, Kielce, Skawina
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Firma zajmująca się głównie budową obiektów pod zamówienia publiczne realizująca projekty związane ze wznoszeniem budynków, przygotowaniem terenu pod budowę, aktualnie zatrudni na stanowisku:

Cieśli/Zbrojarza

Zapewniamy stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją kandydaturę.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie na jednym z tych stanowisk
  • Umiejętnie wiążesz cęgami lub kluczykiem
  • Masz doświadczenie na szalunkach

Zadania:

  • Prace zbrojarskie i ciesielskie na obiektach użyteczności publicznej
  • Przygotowanie zbrojeń, montaż zbrojenia w deskowaniach i formach
  • Przygotowanie terenu pod budowę

Firma zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowa zlecenie
  • Atrakcyjne stawki godzinowe + dieta (dla pracujących w delegacji)
  • Pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Stałą pracę w zgranym zespole
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Dojazdy do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV lub kontakt telefoniczny Tel. 798 056 274
Nie odbieram? Wyślij SMS o treści „PRACA” – Oddzwonię!

Nr wpisu do KRAZ 13 471