Cieśla Szalunkowy – Niemcy i Holandia

Holandia Niemcy - Norymberga, Holandia - Amsterdam Niemcy Niemcy - Norymberga, Holandia - Amsterdam    podane w ogłoszeniu
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Polska firma od kilkunastu lat, współpracująca z wiodącymi przedsiębiorstwami z Europy Zachodniej poszukuje Kandydatów do pracy w Niemczech i Holandii.
Aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Cieśla Szalunkowy

Miejsce pracy: Amsterdam

  • Norymberga

Stawki godzinowe:

  • Holandia: od 11,00
  • Niemcy: Cieśla 11 – 11,50 euro netto/h
  • Pomocnik Cieśli 10 euro netto/h

Twoje zadania:

  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka.

Nasza propozycja:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • nie wymagamy znajomości języka,
  • wynagrodzenie płatne w Euro do 10-tego każdego miesiąca,
  • możliwość pobrania zaliczki,
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę łącznie z Wi-Fi,
  • organizację przejazdów na terenie Holandii i Niemiec,
  • narzędzia pracy oraz odzież ochronną,
  • zjazdy do Polski średnio co 6 tygodni na tydzień lub do uzgodnienia,
  • długoterminową współpracę.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie z zakresu prac ciesielskich,
  • odczytywanie podstaw rysunku technicznego,
  • znajomość systemów szalunkowych,

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą formularza lub wyślij sms o treści „Cieśla” tel. 798 056 274 – oddzwonimy.