Cieśla szalunkowy lub Pomocnik – Gdańsk

Polska Gdańśk
537504404
 dp@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Jedna z najbardziej znanych firm budowlanych w Polsce, czołowy wykonawca generalny Trójmiasta działający na rynku od 19 lat i posiadający tytuł „Budowlanej firmy roku 2020”. Firma zrealizowała wiele słynnych inwestycji w Trójmieście, takich jak wieżowce „Central Park” i osiedle „Kontinuum” w Gdańsku, czy też „Krzywy Domek” lub hotel „Sheraton” w Sopocie. W tej chwili poszukuje pracowników na stanowisku:

CIEŚLA SZALUNKOWY, POMOCNIK CIEŚLI

Miejsce pracy: Gdańsk, Puck

Zadania:

  • Montaż/demontaż szalunków systemowych oraz tradycyjnych na inwestycji budowy bloku mieszkalnego w Gdańsku

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Cieśli Szalunkowego,
  • W przypadku niewielkiego doświadczenia – gotowości i chęci do pracy na stanowisku Pomocnika.

Firma gwarantuje:

  • Zatrudnienie w znanej i cenionej firmie budowlanej z mocno ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym,
  • Stabilną i stałą posadę z zapewnieniem ciągłości prac na terenie Trójmiasta,
  • Umowę i pełne ubezpieczenie,
  • Stacjonarną pracę bez konieczności pracy w delegacji,
  • Stawkę od 20 do 35zł netto/h – w zależności od doświadczenia i rodzaju umowy,
  • Szkolenie, a nawet przyuczenie do zawodu – możliwość podniesienia umiejętności i kwalifikacji.
  • Ciągłość prac, długoterminowe projekty, pracę cały rok.