Cieśla szalunkowy pomocnik Cieśli zbrojarz Niemcy Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz od zaraz

Pilnie potrzebny do Niemiec!!!
Niemcy Bielsko - Biała    od 10 -11 euro netto/h i w góry ( zależy od Twojego doświadczenia)
518-200-962
 Alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau

Zadania

  • praca na systemowych szalunkach - obiekty w stanach surowych - żelbety

Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku Cieśli szalunkowego,
  • 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u lub 30 - dniowego okresu zamieszkiwania w Polsce,
  • chęci do pracy.

Dodatkowe informacje o pracy

Podpisanie umowy w m. Bielsko Biała - koniecznie. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 518 200 962. Nie odbieram? Nie koniec świata – napisz SMS – na pewno oddzwonię.