Cieśla szalunkowy

Praca w Amsterdamie i do 80 km od miasta
Holandia Gliwice    11-14 Euro netto/h
798 056 274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania

  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych PerI, Doka

Wymagania

  • doświadczenie z zakresu prac ciesielskich,
  • odczytywanie podstaw rysunku technicznego,
  • znajomość systemów szalunkowych,
  • mile widziane VCA,
  • podpisanie umowy w Gliwicach-zatrudnienie bezpośrednio w firmie.

Informacje o firmie "Pracownicy Budowlani"

Jesteśmy polską firmą budowlaną. Swoją siedzibę mamy w Gliwicach. Od kilkunastu lat działamy na terenie Niemiec i Holandii. Naszymi partnerami są wiodące przedsiębiorstwa z Europy Zachodniej. Poza granicami pracuje już 130 naszych Pracowników.
Możesz do nich dołączyć, nawet jeśli nie znasz języka.