Cieśla konstrukcyjny – Dekarz z językiem niemieckim oraz prawem jazdy kat. B – niemiecka umowa o pracę

Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!
Niemcy Bad Lippspringe i okolice    2800-3200 euro brutto/msc
 kl@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma specjalizująca się w zakresie konstrukcji drewnianych, wszelkiego rodzaju prac dekarskich i stolarskich zatrudni pracownika na stanowisko:

Dekarz/Cieśla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Bad Lippspringe – budowy w zasięgu 50 km. (miasto uzdrowiskowe w Niemczech, Nadrenia Północna-Westfalia, ok 40 min. drogi od Bielefeld)

Stawka: 2800-3200 EUR brutoo/msc.

Inwestycje: Budowy domów.

Zadania:

  • Prace stolarskie i budowlane,
  • Prace ciesielskie różnego rodzaju, w budownictwie nowym oraz przy remontach.

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Wykształcenie – zawodowe/średnie,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy.

Gwarantujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – z możliwością podwyżki,
  • Świadczenia urlopowe oraz świąteczne,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Dojazdy do pracy autami służbowymi,
  • Zatrudnienie nas czas nieokreślony – od zaraz.

Chętne osoby proszę o kontakt – 537 504 404 (Karolina). Nie odbieram? Napisz sms „cieśla” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie