Brygadzista, nadzór prac wykończeniowych

Brygadzista
Polska Międzyzdroje    8000-9000 zł netto miesięcznie
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynacja 30 osobowym zespołem,
  • Planowanie i rozdzielenie prac wykończeniowych na miejscu budowy,
  • Dbanie o odpowiednie zapotrzebowanie w materiały,
  • Prowadzenie prac wykończeniowych od stanu deweloperskiego pod klucz.

Wymagania:

  • Doświadczenie w nadzorze pracowników na miejscu budowy,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Otwartość do wyjazdów służbowych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,
  • Stawkę 8000-9000 zł netto miesięcznie,
  • Narzędzia, sprzęt BHP,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRYGADZISTA” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
oferta pracy ze stawką powyżej 25 zł na godzinę
stawka>25zł
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend