Brygadzista Zbrojarzy lub Cieśli oraz Prowadzący Zbrojarzy lub Cieśli – Szwecja

Szwecja    od 12,5 - 13,5 euro netto/h
518 200 962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy

Praca dobrze wykonana, musi być dobrze nadzorowana. Chcesz prowadzić prace ciesielskie/ zbrojarskie w Szwecji?  Dobrze trafiłeś! Nie przeglądaj kolejnych ogłoszeń. Zdobądź zatrudnienie w rzetelnej Firmie. Działamy na rynku od wielu lat. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Brygadzista/Prowadzący Zbrojarzy lub Cieśli – Szwecja

Wyjazd od zaraz

Pomożesz w prowadzeniu prac? Znasz się na rysunku? Super!!! Dołącz do nas

Miejsce pracy:  Szwecja (Stockholm, Goteborg, Malmo).

STAWKA:

Brygadzista – od 145 SEK netto/h (od 13,5 euro netto/h)

Prowadzący – od 136 SEK netto/h (od 12,5 netto/h)

Uwaga!!!      Zadania:

  • organizacja i realizacja prac zbrojarskich lub ciesielskich,
  • czytanie rysunków – jest konieczność,
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru  nad pracownikami (grupy powyżej 5 osób dla brygadzisty, grupy 3-5 osób dla prowadzącego).

Panowie, my wymagamy:

  • doświadczenie w prowadzeniu prac,
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego – dodatkowy atut.

Możemy zaoferować:

  • polską umowę o pracę,
  • narzędzia i odzież,
  • bilet do pracy też kupimy,
  • opłacone nieodpłatnie zakwaterowanie.

Siedziba firmy w Warszawie.

Skuś się – warto sprawdzić szczegóły – Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam: 518 200 962. Wolisz napisać SMS o treści „brygadzista/prowadzący Szwecja”? Odpowiem.

E-mail do wysyłki CV: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl