Brygadzista robót wykończeniowych od 130 sek/h na rękę

Szwecja
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca

Zadania

  • Organizowanie i nadzór nad wykonywaniem robót
  • Zamówienia materiałów oraz narzędzi na dany etap robót
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Przeprowadzanie instruktażu technologii i sposobu wykonywania robót.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych w budownictwie mieszkaniowym
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Zjazdy do domu co 6 tygodni na 1 tydzień • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 191-240 SEK/h) • Zakwaterowanie • Premię lojalnościową w związku z aktywnym udziałem w programie poleceń pracowniczych „Polecam – zarabiam” • Pakiet prywatnej opieki medycznej • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego