Brygadzista / Prowadzący z j. niemieckim Monachium

Niemcy Częstochowa
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Zadania:

  • Prowadzenie prac budowlanych (oraz uczestnictwo w pracach fizycznych)
  • Kontakt z kierownictwem, wsparcie Kierownika Robót
  • Sporządzanie obmiarów
  • Bieżące raportowanie

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych projektach
  • Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie
  • Bezpłatne przejazdy, narzędzia, odzież
  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Zjazdy do domu co 6-8 tygodni

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych (mile widziane na terenie Niemiec)
  • Znajomość specyfiki prac murarskich, ciesielskich, zbrojarskich

 Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.