Brygadzista lub Prowadzący budowy z j. niemieckim

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
umowa o pracę
umowa
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy

Zadania na stanowisku:

  • nadzorowanie pracy Monterów rusztowań,
  • pełnienie funkcji łącznika między Zleceniodawcą a Pracownikami.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w branży rusztowań budowlanych (doświadczenie w pracach na budowach),
  • dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny,
  • uprawnienia Montera rusztowań i SCC – mile widziane,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i w nadzorowaniu projektów.

Dodatkowe informacje o pracy

Warunki: • Liczba godzin w miesiącu: 200 – 220. • Wynagrodzenie: 3000-3500 euro netto/h. do negocjacji • Umowa: Polska umowa o pracę. • Zjazdy: co 5 tygodni na tydzień. • Przejazdy między krajami: po stronie firmy. • Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie. • Zakwaterowanie: po stronie firmy. • Inwestycja: obiekty przemysłowe.