Brygadzista grup murarzy bądź cieśli szalunkowych

 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
współpraca na budowie
stała praca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Duże, niemieckie przedsiębiorstwo budowlane szuka do swojego zespołu Pracowników. Firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku pracy, gwarantująca dobre warunki, komfortowe zakwaterowanie i współpracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrudni na stanowisko:

BRYGADZISTA GRUP MURARZY BĄDŹ CIEŚLI – ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: południe Niemiec

Zadania:

– organizacja prac brygad w zakresie planowania, rozdzielania oraz wykonywania prac na poszczególnych stanowiskach,

– współpraca z Kierownikiem Budowy.

Wymagania:

– doświadczenie zawodowe na stanowisku Brygadzisty,

– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy/Gwarantujemy:

– niemiecką umowę o pracę,

– stawka 17,50 euro brutto/godzina,

– zakwaterowanie bezpłatne w pokojach 2/3 osobowych,

– przejazdy służbowymi autami,

– zjazdy do Polski co 10/11 dni – (dłuższy weekend w domu czwartek/niedziela),

– 30 dni płatnego urlopu,

– premie za polecenie pracowników,

– ubrania robocze i niezbędne narzędzia.

Prześlij nam swoje CV na adres jg@pracownicybudowlani.pl bądź skontaktuj się pod nr telefonu 535 812 112 bądź napisz SMS o treści: „BRYGADZISTA” – na pewno oddzwonię.

KRAZ: 13 471