Brygadzista elektromonter – praca Niemcy, niemiecka umowa (bez języka niem.)

Niemcy
530685868
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
posiłek dla pracowników
posiłek
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Niemiecka firma z branży kolejowej zatrudni od zaraz osoby na stanowisko: Brygadzista Elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Montaż i naprawa elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej,
  • Zarządzanie zespołem, planowanie robót zgodnie z wytycznymi i wykonywanie obowiązków elektromontera.

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy przy liniach elektroenergetycznych wysokiego napięcia (linie napowietrzne, kolejowe sieci trakcyjne, tramwajowe lub przesyłowe),
  • Doświadczenie w zarządzaniu brygadą,
  • Gotowości do pracy w delegacji na terenie Niemiec,
  • Znajomość języka niemieckiego NIEWYMAGANA.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Niemieckie dodatki i ulgi (ULAK, Kindergeld),
  • Niemieckie ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne,
  • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
  • Bezpłatny transport na budowy, lokalny i międzynarodowy,
  • Standardowy czas pracy 168 godz. miesięcznie + premie za nadgodziny, dodatki za nocki, niedziele, święta i inne,
  • Bezpłatne szkolenie techniczne i językowe przed rozpoczęciem pracy,
  • Odzież i narzędzia do pracy,
  • Zjazdy do Polski co 2 tygodnie.

Wysokość wynagrodzenia do ustalenia podczas rozmowy, zależnie od doświadczenia i oczekiwań finansowych kandydata.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 530 685 868 bądź przesłanie CV na adres km@pracownicybudowlani.pl. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o SMS z treścią „BRYGADZISTA” – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.