Brygadzista – cieśla

Polska Opole
535812112
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą
wolny weekend
zgrany zespół

Firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracach budowlanych, specjalizująca się w branży mostowo-drogowej, poszukuje specjalistów na stanowisko:

BRYGADZISTA/CIEŚLA

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Nadzór i współpraca nad pracownikami budowy,
  • Prace ciesielskie przy budowie mostów i dróg,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty,
  • doświadczenie na stanowisku cieśli,
  • znajomość różnych systemów szalunkowych,
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie budowlanej,
  • umowę o pracę,
  • po przepracowanym roku bonusy takie jak: premie świąteczne, wczasy pod gruszą, premie kwartalne, roczne i inne,
  • możliwość zdobywania uprawnień i szkoleń,
  • płatne nadgodziny, delegacje, dojazdy na budowę służbowymi samochodami i w razie konieczności zapewniony nocleg.

Kontakt: Asia 535812112 bądź jg@pracownicybudowlani.pl