Brukarz

Polska Rybnik
 rekrutacja@eurovia.pl

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą
wolny weekend

Zadania:

  • praca przy robotach ziemnymi związanych z remontami i budową dróg oraz chodników na terenie Rybnika i okolic.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako brukarz,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy robotach drogowych i/lub uprawnienia na maszyny budowlane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o w pełni oskładkowaną umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • perspektywę długoletniej współpracy w strukturach międzynarodowej firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy operatorskie i inne),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy.

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.