Brukarz, budowa dróg – praca od zaraz na umowę

Brukarz
Polska Warszawa i okolice
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma działająca na polskim rynku od 1992 roku, zajmująca się projektowaniem i budową dróg, ulic, chodników i parkingów poszukuje pracowników na stanowisko:

Brukarz

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zadania:

  • Układanie nawierzchni z materiałów betonowych i kamiennych, chodników, podjazdów,
  • Obsługa zagęszczarek, przecinarek, walca,
  • Praca przy budowie dróg i ulic.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach brukarskich,
  • Doświadczenie przy budowie dróg,
  • Mile widziane uprawnienia na sprzęty budowlane,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, czasami soboty,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (30-35 zł brutto/h),
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRUKARZ” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki