Betoniarz/Zbrojarz/Pomocnik – Prefabrykacja

praca z premią
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki

Polska firma budowlana, zatrudni osoby na stanowisko:

Pomocnik (Zbrojarz/Betoniarz) – Niemcy – Prefabrykacja

Miejsce pracy: Niemcy: Paderborn/Stockstadt – zakład prefabrykacji

Wynagrodzenie:

  • Stawka dla pomocników – od 8,50 euro netto/h
  • dla osób z małym doświadczeniem (min. 6 mc) –  od 9 do 10 euro netto/h
  • stawka miesięczna  do 2600 brutto  euro / mc

Wypłaty:

  • do 10-ego każdego miesiąca na konto walutowe.

Czas pracy:

  • od poniedziałku do piątku po 10 h,
  • 1 raz w miesiącu 1 sobota pracująca.

Zakres obowiązków:

  • zalewanie firm betonem z wibrowaniem elementu, montowanie zbrojeń w formach, zbrojenie elementów budowlanych. Przygotowanie, montaż i rozbiórka szalunków.

Mieszkanie:

  • zapewnia i opłaca pracodawca.

Odzież:

  • zabezpiecza firma.

Transport:

  • firma gwarantuje transport do Niemiec  na rozpoczęcie i zakończenie kontraktu. Zabezpiecza również transport lokalny – z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem.

Przyjazdy do Polski:

  • do ustalenia z kierownikiem.

Rodzaj inwestycji:

  • zakład prefabrykacji.

Forma zatrudnienia:

  • zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę, wyjazd za granicę w ramach oddelegowania do pracy,
  • możliwość uzyskania Kindergeld,
  • zwrot podatku.

Nie czekaj! Dzwoń: 518-200-962. Odbierze Alona.
Jak nie odbierze, to oddzwoni. Wolisz napisać SMS? Treść „prefabrykacja”
Śmiało! Dostaniesz odpowiedź.

 Masz CV? Wyślij na maila: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl