Betoniarz-Zbrojarz-Cieśla – zakład prefabrykacji. Praca Legionowo. Od zaraz

Polska Legionowo    od 30 - 40 zł na rękę/godzinę i w górę. Do ustalenia z kierownikiem.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Firma VBPREF, zajmująca produkcją elementów prefabrykacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego na rynek krajowy i zagraniczny, dla zwiększenia swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko:  Betoniarz-Zbrojarz-Cieśla – pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Legionowo, zakład prefabrykacji.

Stawka: od 30 – 40 zł na rękę/godzinę i w górę. Do ustalenia z kierownikiem.

 Zadania:

  • Montaż szalunków,
  • Montowanie zbrojeń w formach,
  • Montaż akcesoriów budowlanych przygotowanych formach,
  • Zalewanie form betonem,
  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach żelbetonowych, najlepiej w zakładzie prefabrykacji lub na budowach,
  • Doświadczenie przy montażu i demontażu szalunków,
  • Samodzielne wiązanie zbrojeń,
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego.

Dla osób z poza miasta jest zapełnione darmowe zakwaterowanie.

Mile widziane: Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych; uprawnienia do obsługi suwnic.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku po 8-10 godzin w zależności od potrzeb,
  • Do wyrobienia w miesiącu około 220 rbh,
  • Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia i odzież.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530  lub pisz sms „prefabrykacja – Legionowo” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie