Asystent projektanta konstrukcji Gdynia

Polska

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w nowoczesnej technologii drewna klejonego, działającej na rynku przeszło 20 lat, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

 Asystent projektanta konstrukcji

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych
  • Przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
  • Przygotowywanie obliczeń do ofertowania
  • Przygotowywanie specyfikacji ofertowej
  • Współpraca z działem handlowym
  • Współpraca z biurami projektowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów kubaturowych
  • Bardzo dobra znajomość programu Auto-CAD
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji technicznej i budowlanej
  • Mile widziana znajomość programu obliczeniowego Autodesk-RSA (Robot Structural Analysis) lub programu Dlubal(RSTAB/RFEM)
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych, np. układy kratownicowe, budownictwo szkieletowe
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Advance Steel

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole z rodzinną atmosferą
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej
  • Pracę przy użyciu nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Współpracę z międzynarodowymi kontrahentami
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, premie
  • Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)