Asystent Kierownika projektu

Polska Wrocław
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów,
  • Prowadzenie analizy budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót związanych z realizacją budów ,
  • Administrowanie dokumentacji projektu,
  • Kontakt z podwykonawcami oraz klientami,
  • Współudział w negocjacjach w kontraktacji podwykonawców i dostawców.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższego,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub praca na budowie,
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Dobra znajomości obsługi komputera w tym programy AutoCad, MS Project,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowe informacje o pracy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę, Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach, Pracę stacjonarną we Wrocławiu, Prywatną opiekę medyczną, Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze, Możliwości rozwoju zawodowego.