Asystent/Asystentka ds. zakupów i logistyki z j. angielskim Mysłowice

Polska Mysłowice
518215122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia

Zadania

  • Zakupy materiałów produkcyjnych, negocjowanie cen
  • Weryfikacja faktur, potwierdzanie zgodności z dowodami dostaw
  • Kontakt z dostawcami w języku polskim i angielskim
  • Tworzenie cyklicznych raportów stanów zakupów
  • Współpraca z biurem projektowym
  • Wyszukiwanie nowych dostawców
  • Organizacja transportu do klientów

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (rozmowy telefoniczne oraz korespondencja)
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego
  • Znajomość MS Office, sprawna obsługa urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, analityczne myślenie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników
  • Kartę Multisport
  • Okres szkoleniowo- wdrożeniowy
  • Miłą atmosferę pracy