Architekt – powierzchnie biurowe – obiekty użyteczności publicznej

Polska Bielsko-Biała
 km@pracownicybudowlani.pl

Generalny Wykonawca Budowlany, specjalizujący się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych, zatrudni Architekta.

Szukamy osób, mających doświadczenie w projektowaniu pomieszczeń biurowych i budynków użyteczności publicznej.

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie planów architektonicznych dla różnych typów budynków i obiektów,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, w tym rysunków i schematów,
  • Współpraca z innymi specjalistami, takimi jak inżynierowie budowlani, projektanci wnętrz i krajobrazu, w celu opracowania kompleksowego projektu,
  • Konsultowanie się z klientami w celu ustalenia ich potrzeb i preferencji, oraz dostosowywanie projektów do ich oczekiwań,
  • Prowadzenie nadzoru architektonicznego nad realizacją projektu, w tym udział w wizytacjach budowy i rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • Znajomość programu ArchiCad,
  • Doświadczenie w nadzorach budowlanych,
  • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego,
  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku minimum 2 lata.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub w formie B2B,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.),
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą
wolny weekend