Elektromonter – Elektryk

Holandia - Rotterdam
728352297
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Polska firma budowlana, obecnie zatrudniająca ok. 200 osób, zapewnia długoterminowe i stabilne zatrudnienie. Na ten moment realizuje kilka projektów na terenie całej Europy. Jeżeli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia – Rotterdam

Inwestycja: obiekty przemysłowe i mieszkaniowe

 Zakres obowiązków:

  • Montaż, wymiana, modernizacja instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie na obiektach mieszkaniowych lub przemysłowych
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Chęć nawiązania dłużej współpracy
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

 Gwarantujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Opłacone pełne ubezpieczenie w ZUS
  • Wypłacony holenderski urlop oraz dodatek wakacyjny
  • Bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
  • Darmowe przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia – standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież roboczą
  • Zjazdy do domu co 4 – 6 tygodni
  • Stałe zatrudnienie – ciągłość pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  bezpośredni kontakt z Kierownikiem Projektu Tel. 728 352 297(Mariusz)