Inżynier robót sanitarnych Pruszków

Polska Pruszków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – warszawskiej firmy budowlanej – Generalnego Wykonawcy złożonych projektów technologicznych w branży hydrotechnicznej, energetycznej, przemysłowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier robót sanitarnych

 Główne zadania:

Miejsce pracy: Pruszków

  • Realizacja bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura budowy
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikiem Kontraktu
  • Zamawianie sprzętu, transportu i materiałów
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Bieżąca kontrola inwestycji pod względem zgodności z projektem oraz wykonawczymi wytycznymi Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność , skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją
  • Pracę przy realizacji ciekawej inwestycji
  • Możliwość długofalowej współpracy na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Możliwość zdobywania praktyki do uprawnień pod okiem doświadczonej kadry menedżerskiej
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)odzielność, skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy