Elektromonter (branża instalacji fotowoltaicznych)

Polska Brzeg
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma  realizująca  projekty z zakresu instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski w związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukuje osoby, która dołączy do zespołu jako:

Elektromonter  (branża instalacji fotowoltaicznych)

 Miejsce pracy: Brzeg

Zadania:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznej: inwerterów, okablowanie, rozdzielnic etc.
  • Przeprowadzanie serwisów na zamontowanych już instalacjach

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiada doświadczenie w robotach fotowoltaicznych lub elektrycznych
  • Masz uprawnienia SEP E
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Jesteś sumienny i zaangażowany w swoją pracę
  • Nie przeszkadza Ci praca w delegacji – od poniedziałku do piątku

 Otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Solidne wynagrodzenie + premie
  • Dietę za każdy dzień w delegacji
  • Zapewnione zakwaterowanie oraz przejazdy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju i pracę w zgranej brygadzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”  lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).